Skip to main content
Temizlik Personeli Eğitimi
COVID-19 ile mücadele kapsamında; Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından temizlik personellerimize yönelik "COVID-19", "Kimyasal Tanımı", "Renk Kodu", "Sıfır Atık Yönetimi" ve "Geri Dönüşüm" eğitimleri verildi.
Mütevelli Heyet Başkanımız Dr. Bahar Akıngüç Günver'in Kültür Gündemi ve Yeni Yıla İlişkin Mesajı
Pandeminin hali hazırdaki etkilerini yönetmeye çalıştığımız, normalleşmeyi yeniden tanımladığımız, ekonomi başlığında ciddi sınavlardan geçtiğimiz zor bir yılı geride bırakıyoruz. Belirsizliğin baskısı, umut etmeye ve güven duymaya ilişkin insani ihtiyaçlarımızı da her geçen gün biraz daha derinleştiriyor. 
Covid-19 Vaka Artışı Hakkında Duyuru
T.C. İstanbul Kültür Üniversitesi, COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında, yetkili kamu idare ve kurumlarının üst ölçekli düzenleyici işlemlerine uygun olarak, alınan tedbirleri uygulamaya ve bu yönde ortaya çıkan gelişmeleri takip etmeye; ihtiyaç halinde ek önlemler almaya devam etmektedir.
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Hk.
Üniversitemizde 2021-2022 Akademik Yılında Eğitim-Öğretime, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı kararı ile yüz yüze başlanacak ve Eğitim-Öğretime yönelik planlamalar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın kararları doğrultusunda yapılacaktır.
Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Genel Değerlendirme Eğitimi

Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından, 02 Ekim 2021 Cumartesi günü Ataköy yerleşkesi ZA-01 amfisinde tüm yerleşkelerde görevli temizlik personellerinin katılımıyla; “Ekip Çalışması ve İletişim Becerileri”, “Kişisel Bakım ve Hijyen”, “COVID-19 Pandemisi”, “Temizlik ve Dezenfekte Uygulamaları” konularında genel değerlendirme eğitimi gerçekleştirildi. 
 

Mütevelli Heyet Başkanımız Sn. Dr. Bahar Akıngüç Günver'in İKÜ Gündemine İlişkin Mesajı XLIII
İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Bahar Akıngüç Günver, Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) ile değişen İKÜ gündemine ilişkin bir mesaj yayınladı.